Doprava ZDARMA

arr3Doprava ZDARMA nad 3000kčBalík s platbou předem a objednávkou od 3000kč a výše  - ZDARMA ( 0.00 Kč)   Balík s platbou...

Úvod » Křišťálová pryskyřice

Křišťálová pryskyřice

Křišťálová pryskyřice

Křišťálová pryskyřice je odlévací materiál, čirá hmota, která imituje skleněnou pastu.

S touto hmotou lze krásně experimentovat, lít do forem, na rovné plochy, na kterých se udrží díky povrchovému pnutí.

Lze jí zalévat přírodniny, korálky, drátky, smaltované výrobky a další drobné předměty a vytvářet tak zajímavé a netradiční šperky a ozdoby. Pryskyřici můžete dále barevně tónovat, barvit, brousit a různě zdobit a vyrobit tak krásný křišťálový šperk či jiné dekorativní předměty.

Při výrobě šperků použijte bižuterní lůžka, která mají zvednuté okraje a zabrání tak přetečení pryskyřice.

Doporučujeme využít také graficky předtištěné obrázky do pryskyřice, které jsou v různých designech, tvarech i velikostech.


Křišťálová pryskyřice GlassFlex - 210ml
Křišťálová pryskyřice - PRYSK-KS-GLASSFLEX-210
Křišťálová pryskyřice - Glass'Flex, 210ml Glass'Flex je epoxidová pryskyřice vytvořena moderní metodou, která umožňuje získat dokonale zakončený povrch a poddajný výsledek. Slouží pro vytvoření lakovaného vzhledu. Zůstává měkká a příjemná na dotek. Díky lakovanému vzhledu odolává venku UV záření, nárazům a oděrkám. Používá se pro jemné tloušťky povrchů a mohou být roztírány štětcem.
Cena : 449,00 Kč

Křišťálová pryskyřice GlassFlex - 210ml


Křišťálová pryskyřice GlassFlex - 130ml
Křišťálová pryskyřice - PRYSK-KS-GLASSFLEX-130
Křišťálová pryskyřice - Glass'Flex, 150ml Glass'Flex je epoxidová pryskyřice vytvořena moderní metodou, která umožňuje získat dokonale zakončený povrch a poddajný výsledek. Slouží pro vytvoření lakovaného vzhledu. Zůstává měkká a příjemná na dotek. Díky lakovanému vzhledu odolává venku UV záření, nárazům a oděrkám. Používá se pro jemné tloušťky povrchů a mohou být roztírány štětcem.
Cena : 328,00 Kč

Křišťálová pryskyřice GlassFlex - 130ml

YjZiOWU2MD