IN TIME

Doprava ZDARMA

arr3Doprava ZDARMA nad 3000kčBalík s platbou předem a objednávkou od 3000kč a výše  - ZDARMA ( 0.00 Kč)   Balík s platbou...

ZBOŽÍ V AKCI

..:: Návody ::..
    Decoupage
    Decoupage na špachtle
    Decoupage na textil
    Decoupage na svíčky
    Decoupage na květináč
    Malgel
    Art Gel
    Magnetická barva
    Lazurovací barvy
    Window Art
    Maskovací Liner
    Glitter Liner
    3D papíry
    Reprodukce
    Melírované kraslice
    Vodní perly

Úvod » 3D papíry » Pomůcky k 3D papírům

3D papíry / Pomůcky k 3D papírům


3D lepící pasta, 50ml
3D efekt - 3D-PASTA
3D lepící pasta, obsah 50ml Lepicí pasta slouží k vytváření 3D efektů. Pasta je na vodní bázi a je po zaschnutí průhledná a plastická. Na povrch, který chcete dekorovat, nanášejte rovnoměrnou vrstvu pomocí modelovacího nářadí nebo špachtle v kombinaci se šablonou nebo dekorační fólií. Šablonu ihned po použití umyjte. Obsah: 50ml
Cena : 77,00 Kč

3D lepící pasta, 50ml


Nůžky na decoupage, scrapbook, 3D papíry Kvalitní nůžky na 3D decoupage pro nejpřesnější vystřihování. Tyto nůžky jsou vhodné na různé přesné vystřihování např. ubrousky, ale hlavně pro 3D papíry, kde je důležité přesné vystřihování, papírové projetky - scrapbook atd..
Cena : 39,00 Kč

Nůžky na decoupage, scrapbook - pro přesné vystřihování


Oboustranné samolepící čtverečky -  400ks - 5x5mm, tloušťka 2mm Balení obsahuje 400ks čtverečků tloušťka 2mm Velmi šikovný pomocník pro lepení 3D papírů. Jejich použitím vytvoříte 3D efektu z 3D obrázků vrstvením vystřižených motivů na sebe samolepícími čtverečkami. Vhodné také například pro scrapbook, cardmaking na výrobu přání, fotoalb atd.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Cena : 25,00 Kč

Oboustranné samolepící čtverečky - 400ks (5x5mm,tl. 2mm)


Dřevené špachtličky BAREVNÉ - 80ks - 15cm Dřevěné špachtličky se začištěnými okraji určené k dekorování ubrouskovou technikou a pro 3D papíry. Velmi jednoduchou metodou si můžete vytvořit hezkou dekoraci, visačku na dveře atd.., obrázky atd.. Inspiraci načerpejte v naší galerii výrobků. Rozměr: 15cm x 1,8cm, tloušťka dřívek 1,5cm . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Cena : 61,00 Kč

Dřevěné špachtle BAREVNÉ - 80ks, (15cm)


Dřevené špachtličky BAREVNÉ - 150ks - velikost 11,4 Dřevěné špachtličky se začištěnými okraji určené k dekorování ubrouskovou technikou a pro 3D papíry. Velmi jednoduchou metodou si můžete vytvořit hezkou dekoraci, visačku na dveře atd.., obrázky atd.. Inspiraci načerpejte v naší galerii výrobků. Rozměr: 11,4cm x 1cm, tloušťka dřívek 2mm . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Cena : 57,00 Kč

Dřevěné špachtle BAREVNÉ - 150ks (11,4cm)


3D lak - 80ml
3D efekt - 3D-POTCH
3D lak, 80ml Hobby Line3 D potch effekt je lak určený k vytvoření 3D efektu. Jedná se o průzračný lak na akrylové bázi, který díky své hustější konzisteci se využívá k vytvoření 3D efektu. Po zaschnutí je průhledný a vodě odolný. Krásně tak docílíte zvýraznění třeba i opravdu malých detailů na dekorovaném předmětu např. oči, kapky, plody na stromech a obrysy nejen u motivů z ubrousků.
Cena : 119,00 Kč

3D lak - 80ml

ZjMzOTl