Doprava ZDARMA

arr3Doprava ZDARMA nad 3000kčBalík s platbou předem a objednávkou od 3000kč a výše  - ZDARMA ( 0.00 Kč) Balík s platbou...
..:: Návody ::..
    Decoupage
    Decoupage na špachtle
    Decoupage na textil
    Decoupage na svíčky
    Decoupage na květináč
    Malgel
    Art Gel
    Magnetická barva
    Lazurovací barvy
    Window Art
    Maskovací Liner
    Glitter Liner
    3D papíry
    Reprodukce
    Melírované kraslice
    Vodní perly

Úvod » Razítka » PODUŠKY pro razítkování

Razítka / PODUŠKY pro razítkování


Poduška (polštářek) pro razítkování na TEXTIL - barva ORANŽOVÁ Kvalitní barva určená pro razítkování na textil.Pro lepší vzhled, barvu opatrně po rubu zažehlete žehličkou.Využití gelových razítek a podušek na textil v praxi.Po natisknutí na textil nechte barvu zaschnout a poté přežehlete, barvu tím zaimpregnujete a déle vydrží. Perte jako jemné prádlo.
Cena : 35,00 Kč

Poduška pro razítkování - NA TEXTIL - oranžová


Poduška (polštářek) pro razítkování na TEXTIL - barva ČERVENÁ. Kvalitní barva určená pro razítkování na textil. Pro lepší vzhled, barvu opatrně po rubu zažehlete žehličkou. Využití gelových razítek a podušek na textil v praxi. Po natisknutí na textil nechte barvu zaschnout a poté přežehlete, barvu tím zaimpregnujete a déle vydrží. Perte jako jemné prádlo.
Cena : 34,00 Kč

Poduška pro razítkování - NA TEXTIL - červená


Poduška (polštářek) pro razítkování na TEXTIL - barva SVĚTLE ČERVENÁ Kvalitní barva určená pro razítkování na textil. Pro lepší vzhled, barvu opatrně po rubu zažehlete žehličkou. Využití gelových razítek a podušek na textil v praxi. Po natisknutí na textil nechte barvu zaschnout a poté přežehlete, barvu tím zaimpregnujete a déle vydrží. Perte jako jemné prádlo.
Cena : 34,00 Kč

Poduška pro razítkování - NA TEXTIL - světle červená


Poduška (polštářek) pro razítkování - barva ZELENÁ Kvalitní barva určená pro razítkování, snadno omyvatelná. Vhodné i pro malé děti, lze velmi snadno omýt vodou s mýdlem. Při ušpinění oblečení lze vyprat běžným způsobem. Velikost: cca 10x6cm
Cena : 33,00 Kč

Poduška pro razítkování - ZELENÁ

YWY5Zm